1962 yılında İstanbul Caddesinde İshak Şahin önderliğinde, bir aile şirketi olarak başlayan Doğu A.Ş. günümüzde Demirciler Sitesinde modern binası, teknolojik altyapısı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ve 60 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe, geleneklere bağlı, aynı zamanda yeniliklere açık kurum kültürü ile Ankara ve tüm yurtta inşaat malzemeleri sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Ana faaliyet konusu İnşaat Demiri ticareti olan firmamız, aynı zamanda Çelik Hasır, proje bazında Hazır Beton, Çimento, BİMS gibi ürün gamı çeşitliliği ile kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret felsefesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve onlardan aldığı güvenle müşterilerine, piyasa koşullarının oluşturduğu tüm dinamiklerde, en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Doğu A.Ş. kazandığını yatırıma dönüştüren ve ülke yararına harcayan vizyonu ile hızlı ve güvenilir adımlarla gelişmekte olan ülkesine karşı sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Tüm inşaat malzemelerini, yetişmiş personel ve geniş servis ağıyla yerinde değil, hizmeti sizlerin ayağına getirerek, kurucumuz İshak Şahin'in bizlere bıraktığı meşaleyi yukarılara taşımanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde her zaman kaliteli ürünler ve en güvenli lojistik hizmetleri sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarız. Uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve daha fazlasını vermek için çağdaş anlamda sürekli kendini yenileyen bir kurum olabilmek hedefi ve arzusu içindeyiz.

VİZYONUMUZ

Yarım asırdan fazla, ülkemizde edindiğimiz, iş tecrübesinin doğruladığı sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık kurum kültürü ile gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet üretmek.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam